O nás

Dobrý den,

ráda bych se Vám krátce představila, kdo jsem a co mě přivedlo k tomuto úžasnému oboru.

Už od malička pro mě byla příroda a hlavně zvířata srdcovou záležitostí. Všechna zvířátka jsem si chtěla vždy odvézt domů, abych se o ně mohla starat a dávat jim svoji veškerou lásku. Tato láska mi samozřejmě zůstala a vím, že zůstane už napořád.

Když jsem se po střední škole měla rozhodnout, co bych chtěla v životě dělat dál, volba byla poměrně snadná. Vždy mne to v profesním životě táhlo ke zdravotnictví (chtěla jsem pomáhat nejen zvířatům, ale i lidem), ale vzhledem k tomu, že jsem nevystudovala střední zdravotnickou školu, bylo vcelku obtížné zařadit se do onoho zdravotnického chodu tak „pozdě“. Neztrácela jsem ale čas a šla si za svým. Absolvovala jsem několik kurzů i seminářů a proto když se mi naskytla příležitost zaměřit se na konkrétní sortu, rozhodla jsem se pro psy.

Spousta z nás už se v dnešní době soustředí na zdravý životní styl a stará se o své zdraví. Bohužel jsou ale ve většině případů opomínáni domácí mazlíčci, kteří mají dost často zdravotní problémy, jen nemají tu možnost nám dát vědět, že je také něco bolí a trápí. Rozhodně si nemyslete, že se každý pes srovná se zdravotními problémy nebo velkou fyzickou zátěží ve 100% sám. Někdy je mu třeba pomoct i co se týče například rehabilitace po operacích. A právě proto jsem tu já, abych Vašeho miláčka dala do maximální pohody zpět, jak jen to bude možné a jak to bude v mých silách.

Spoustu znalostí a zkušeností z praxe mi dala Bc. Kateřina Plačková CCRP z Centra Physiodog v Praze, která se tomuto oboru věnuje velmi dlouho. Dle mého názoru je jedním z nejlepších ve fyzioterapii se zvířaty tady u nás v ČR a já jsem ráda, že jsem se mohla dosti věcem učit a získávat znalosti právě od ní. Dále také vzdělávací centrum EduSpa College, z kterého jsem si hodně odnesla například při absolvování několika kurzů Kinesiotaping.

POZOR!!! Nejedná se veterinární ani o zdravotnické pracovníky. O mých znalostech, zkušenostech a osvědčeních se můžete informovat přímo u mě na provozovně Dog’s Health na adrese Novoměstská 8 Chrudim.